BLOKY, ZÁPISNÍKY

Pro výrobu zápisníků používám hovězí úseň o síle 3 mm. Snažím se, aby zápisníky byly nejenom designově atraktivní, ale i plně funkční a flexibilní. Obsah zápisníků je řešený uchycením pomocí gumiček nebo kroužkové vazby. Na přání lze upravit formát, barvu, počet vnitřních kapsiček, zapínání apod.

Obal No.2 - vínový,upcycling. Ručně šitý a ražený kožený (hovězí kůže o síle 3 mm) obal na knihu, zápisník nebo diář. Obal má dvě kapsy, do které je možné vložit knihu, zápisník, diář s pevným obalem - a5. Na přání je možné upravit obsah pro zápisník - gumička, kroužková vazba. Zápisník už byl vyroben na přání, nový bude mít malé odchylky v barvě a ražbě. Cena 780,- Kč.

                                                                                                                                                Zápisník No.3 - modrý. Ručně šitý a ražený kožený (hovězí kůže o síle 3 mm) obal na knihu, zápisník nebo diář. Obal má dvě kapsy, do které je možné vložit knihu, zápisník, diář s pevným obalem - a5. Na přání je možné upravit obsah pro zápisník - gumička, kroužková vazba. Zápisník už byl vyroben na přání, nový bude mít malé odchylky v barvě a ražbě. Cena 950,- Kč.

Zápisník No.1 - modrý. Ručně šitý kožený zápisník z hovězí kůže o síle 3 mm. Zápisník má jednu kapsu, do které je možné vložit notes s pevným obalem - a6. Obsah zápisníku je vyměnitelný (uchycení sešitů pomoci gumiček) a uspořadatelný dle vlastních potřeb (možné vložit sešit, notes, diář apod.) Zápisník má poutko na pero a jeho součástí je notes s pevnými deskami, dva sešity - 60 nelinkovaných listů. Díky rozměrům a zdobení působí zápisník elegantním dojmem. Délka koženého zápisníku je 22cm a šířka 13cm. Cena 780,- Kč.

Zápisník No.2 - modrý. Ručně šitý kožený zápisník z hovězí kůže o síle 3 mm. Zápisník má jednu kapsu, do které je možné vložit notes s pevným obalem - a6, který je součástí zápisníku. Zápisník se zapíná na sedlářský knoflík a jeho výška je 17cm a šířka 12cm. Na přání je možné upravit obsah zápisníku pomocí kovové kroužkové vazby. Cena 700,- Kč.