ŠPERKY

K tvorbě šperků používám jako materiál kůži, kov, korálky a kameny. Snažím se, aby šperk byl sám o sobě jednoduchý, čistý, elegantní, ale současně byl ženě ozdobou, detailem, který dotváří její krásu.

Motýl No.1 - náušnice, perla

Šité, kožené náušnice o velikosti 5cmx2cm. Náušnice jsou zdobeny ražením a říčními perlami. Kůže je ošetřena, zadní strana náušnic je podlepena tenkou, černou koženkou, k dodání do 5 dnů, cena 300,-Kč.


Květová No.1 - -náušnice, perla

Šité, kožené náušnice o velikosti 5cmx3,5cm. Náušnice jsou zdobeny ražením a říčními perlami. Kůže je ošetřena, zadní strana náušnic je podlepena tenkou, černou koženkou, k dodání do 5 dnů, cena 300,-Kč.


Obdélník - náušnice, perla

Šité, kožené náušnice o velikosti 2,5x12cm. Náušnice jsou zdobeny ražením a říčními perlami. Kůže je ošetřena, zadní strana náušnic je podlepena tenkou, černou koženkou, k dodání do 5 dnů, cena 300,-Kč.

Něžná - náhrdelník, černý

Šitý, kožený náhrdelník o velikosti 10x16cm. Náhrdelník je ozdoben kovovými komponenety a korálky, kůže je ošetřena. Řetízek má délku 30+9cm prodlužovací řetízek a je ukončen zapínáním, k dodání do 7dnů, cena 300,-Kč.


Motýlek - náhrdelník, černý

Šitý, kožený náhrdelník o velikosti 13x3cm. Náhrdelník je zavěšen na kožené šňůrce o délce 27cm + 4cm prodlužovací řetízek a je ukončen zapínáním. Náhrdelník je z vnitřní strany podlepen tenkým černým filcem, k dodání do 7 dnů, cena 300,-Kč.


Ornament - náhrdelník, černý

Šitý, kožený náhrdelník o velikosti 13x9cm. Náhrdelník je zavěšen na kožené šňůrce o délce 28cm + 8cm prodlužovací řetízek a je ukončen zapínáním. Náhrdelník je z vnitřní strany podlepen tenkým černým filcem, k dodání do 7 dnů, cena 300,-kč.

Trojúhelník - náušnice, perla

Šité, kožené náušnice o velikosti 2,5x7cm. Náušnice jsou zdobeny ražením a říčními perlami. Kůže je ošetřena, zadní strana náušnic je podlepena tenkou, černou koženkou, k dodání do 5 dnů, cena 250,-Kč.