Níže se podívejte na tašky, které jsou a nebo byly již někdy zhotoveny a jsou k dostání ještě v několika kusech. U daných tašek sledujte, zda jsou skladem, jakou mají dodací lhůtu. 
Pták No.5 - tyrkys, hnědá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má vínově hnědá, zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 34 cm, ucha - využitelná část 54 cm, dodání do 3 dnů, cena 1300, - Kč.

Pták No.4 - modrá, hnědá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má vínová zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 33 cm, ucha - využitelná část 55 cm, doddání do 3 dnů, cena 1380, - Kč.

Pták No.1 - černá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černá zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 35 cm, šířka 31 cm, ucha - využitelná část 55 cm, doddání do 14 dnů, cena 1400, - Kč.

Kruh No.1 - černá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černý a zdobený popruh, který je povrchově upraven. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, popruh - využitelná část 110 cm, doddání do 14 dnů, cena 1260, - Kč.

Vlk No.1 - černá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černá zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 37 cm, šířka 33 cm, ucha - využitelná část 55 cm, doddání do 14 dnů, cena 1400, - Kč.

Teepee No.1 - černá, modrá . Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s modro - černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má přírodně - modrá zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 37cm, šířka 35 cm, ucha - využitelná část 55 cm, doddání do 7 dnů, cena 1150, - Kč.

PTÁK ORIENT - černá, vínová. Dámská taška zhotovena z potahové látky v kombinaci s vínovou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou vzorovanou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černá kožená, zdobená a ražená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 37 cm, šířka 34cm, ucha - využitelná část 60cm, dodání do 7 dnů, cena 1150, Kč.

SPIRÁLA - tyrkys, zlatá. Ani taška, ani kabelka, ani nákupka. Tašku lze lehce složit na půl a dát do kufru, batohu - ideální na léto a cestování. Taška je zhotovená z bavlněné látky, s ručním celoplošným autorským tiskem, v kombinaci se zlatou koženkou. Má černá, kožená ucha, která jsou symetricky zdobená ražením a následně povrchově upravena. Díky tomu, že není vyztužená, působí ležérním dojmem a přizpůsobuje se na těle. Má bavlněnou podšívku s větší kapsou, která se zapíná na zip a zapíná se na přezku. Je naimpregnovaná proti vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 35cm, šířka 33cm,ucha  - využitelná část 53 cm, k dodání do 14 dnů, cena 900,- Kč. Na přání, za příplatek je možné tašku vyztužit, dát zapínání na zip.

URBAN STYLE No.1 - modrá, vínová. Dámská taška zhotovena z potahové látky (60% bavlna, 40% polyester) s autorským potiskem a z vínové koženky. Taška má zapínaní na zip, bavlněnou podšívku s kapsou a díky celoplošnému tisku dobře drží tvar. Je zdobena kůží, má kožená, zdobená ucha, která jsou přidělána nýty. Taška je ošetřena proti namočení a zašpinění. Rozměry: v. 37cm x š. 33cm, využitelná část uch 60 cm,  k dodání do 2 dnů, 1400,-Kč.

PSANÍČKO No.1 - modré. Dámské psaníčko, které je vyrobeno z modro - černé koženky a z ručně potištěné potahové látky. Psaníčko je ozdobeno kůží, zapíná se na sedlářský knoflík a má odjímatelný řetízkový popruh. Rozměry: š.25cmx13,5cm, délka řetízku 100cm, dodání do 7 dnů, 700, Kč.

KVĚT - přírodní, červená. Dámská taška zhotovená z potahové látky 60%bavln, 40% len), s ručním autorským tiskem, v kombinaci s červenou koženkou. Taška má přírodní, kožená ucha, která jsou symetricky zdobená ražením a následně povrchově upravena. Taška díky tomu, že není vyztužená, ale je ušita z pevnějších látek, působí ležérním dojmem a přizpůsobuje se na těle. Má bavlněnou podšívku s větší kapsou, která se zapíná na zip. Taška se zapíná na sedlářský knoflík a  je naimpregnovaná proti vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: 38cmx34cm, k dodání do 10 dnů, 900,- Kč

KRUH - přírodní, černá. Taška má černá, kožená ucha, která jsou symetricky zdobená ražením a následně povrchově upravena. Taška díky tomu, že není vyztužená, ale je ušita z pevnějších látek, působí ležérním dojmem a přizpůsobuje se na těle. Má bavlněnou podšívku s větší kapsou, která se zapíná na zip. Taška se zapíná na sedlářský knoflík a je naipregnovaná proti vlhkostí, namočení a zašpínění. Rozměry: 39x33cm, k dod Dámská taška zhotovená z potahové látky 60%bavlna, 40% len), s ručním autorským tiskem, v kombinaci s černou koženkou. K dodání do 10 dnů, 900,- Kč.

LÁTKOVKA No.1. Dámská taška na nákup (tašku lze poskládat), cvičení nebo výlet. Taška je ušita z šedé bavlněné látky s autorským potiskem (ruční tisk profesionálními barvami na textil). Má přírodní kožená ucha, která jsou nalakována. Taška má bavlněnou podšívku a zapínání na patent. Látka i ucha jsou naimpregnované před vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: v.39xš.37cm, dodání do 3dnů, 450,- Kč

ONE Way, černá. Dámská taška je hotovená z šedé potahové látky (60%bavlna,40%polyester) s autorským potiskem v kombinaci s černou koženkou. Taška má černý, ražený kožený porpuh, je vyztužená, má bavlněnou podšívku a zapíná se na zip. Látka i popruh jsou naimpregnované před vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: v.37cm x š.33cm, popruh 100-130cm, k dodání do 14 dnů, 1400,-Kč

BÍLÁ V šedé, čtverec, černá. Dámská taška zhotovená z šedé potahové látky (60%bavlna,40%polyester) s autorským potiskem v kombinaci s černou koženkou. Taška má černá kožená ucha, je vyztužená, má bavlněnou podšívku a zapíná se na zip. Látka i ucha jsou naimpregnované před vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: v.35cm x š.34cm, využitelná část uch 55cm, k dodání do 3 dnů, 1250,-Kč