Níže se podívejte na tašky, které jsou a nebo byly již někdy zhotoveny a jsou k dostání ještě v několika kusech. U daných tašek sledujte, zda jsou skladem, jakou mají dodací lhůtu. 
Pouzdro na brýle No.2 - hnědé. Kožené pouzdro je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 mm. Pouzdro je ručně šité, barvené a díky zdobení má osobitý design. Obal má zapínání na magnet. Rozměry: 21x9cm. Cena 850,- Kč, dodání 2 týdny.

 Kožená Taška No.2 - hnědá. Pánská, dámská kožená taška je  - zhotovena z hovězí hlazenice o síle 2 mm, - ručně šitá (od prvního do posledního stehu), - ručně barvená, - má zapínaní na zip, - má zadní kapsu na zip, - má nastavitelnou délku popruhu pomocí přesky, - má všitou černou, pevnou bavlněnou podšívku s kapsou na zip. Rozměry výška 30cm, šířka 26cm, délka popruhu 150cm. Taška byla barvená ručně a byla dělaná na zakázku. Další taková bude mít drobné odchylky v barvě. Je možná i úprava rozměrů. Cena 5400,- Kč, dodání 3 týdny.

Pouzdro na brýle No.2 - černé. Kožené pouzdro je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 mm. Pouzdro je ručně šité, barvené a díky zdobení má osobitý design - každá strana má jiný design. Rozměry: 17,5x9,5cm. Cena 1050,- Kč, dodání ihned.

Pouzdro na brýle No.1 - černé. Kožené pouzdro je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 mm. Pouzdro je ručně šité, barvené a díky zdobení má osobitý design. Obal má zapínání na magnet. Rozměry: 21x9cm. Cena 850,- Kč, dodání 2 týdny.

Messenger No.1 - kaštan. Pánská kožená taška - messenger je vyrobena z hovězí kůže o síle 2 mm. Taška je od prvního do posledního stehu ručně šitá a díky ručnímu barvení má osobitý design. Messenger má uvnitř všitou bavlněnou podšívku, která má předěl a kapsu. Taška má nastavitelný poporuh na přesku.  Rozměry: 35cmx28cmx8cm, max. délka pásku 160 cm (rozměry lze na přání upravit). Cena 5400,- Kč, dodání 3 týdny.

Ledvinka No.2 - černá, koňak. Kožená ledvinka v osobitém designu je zhotovena z hovězí kůže o síle 1,5 mm. Spodní díl ledvinky je upcycling kůže. Ledvinka je připevněná odjímatelným páskem ( hovězí kůže 2,5 mm), který má nastavitelnou délku. Ledvinku lze využít i jako psaníčko, je zdobená ražením a uvnitř je klíčenka na karabinku. Rozměry: 25cmx14cm, max. délka pásku 130 cm. Cena 1700,- Kč, dodání ihned.

Jelen No. 1 - modrá. Dámská taška s celoplošným tiskem nejenom na kočárek. Taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černo modrou koženkou. Je vyztužená, má nepromokavou podšívku s kapsami a zapíná se na zip. Taška má černá kožená ucha, odjímatelný popruh a poutka na kočárek. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 41 cm, šířka 40 cm, ucha - využitelná část 56 cm, dodání do 14 dnů, cena 1600, -

Kruh No. 2 - tyrkys, hnědá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má modro žlutá, zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 32 cm, šířka 36 cm, ucha - využitelná část 56 cm, dodání do 2 dnů, cena 1400, - Kč.

Kabelka malá No. 1 - modročerná. Ručně šitá kabelka je zhotovena z hovězí kůže o síle 3,5mm. Kabelka má odepínací popruh s nastavitelnou délkou, díky čemuž ji lze použít i jako psaníčko nebo ledvinku. Kabelka se zapíná na magnet a uvnitř má klíčenku. Na přání lze všít vnitřní kapsu. Rozměry: výška 20cm, délka 23cm, popruh  max. 135cm. Cena 2400,-Kč

Ledvinka No. 1 - černá. Ručně šitá černá ledvinka v elegantním designu je zhotovena z hovězí kůže o síle 1,5 mm. Ledvinka je připevněná odjímatelným páskem ( hovězí kůže 2,5 mm), který má nastavitelnou délku. Ledvinku lze využít i jako psaníčko, je decentně zdobená ražením a uvnitř je klíčenka na karabinku. Rozměry: 25cmx15cm, max. délka pásku 135 cm. Cena 1900,- Kč.

Ptáci No. 1 - modrá, cihlová. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s modro černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má hnědá, zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 34 cm, ucha - využitelná část 56 cm, dodání do 3 dnů, cena 1500, - Kč.

Sova No 1 - tyrkys. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má hnědá, zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 34 cm, ucha - využitelná část 56 cm, dodání do 3 dnů, cena 1400, - Kč.

Pták No.5 - tyrkys, hnědá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má vínově hnědá, zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 34 cm, ucha - využitelná část 54 cm, dodání do 14 dnů, cena 1500, - Kč.

Pták No.4 - modrá, hnědá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s hnědo černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má vínová zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 36 cm, šířka 33 cm, ucha - využitelná část 55 cm, dodání do 14 dnů, cena 1500, - Kč.

Pták No.1 - černá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černá zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 35 cm, šířka 31 cm, ucha - využitelná část 55 cm, dodání do 14 dnů, cena 1500, - Kč.

Vlk No.1 - černá. Dámská taška zhotovena z bavlněné potahové látky v kombinaci s černou koženkou. Je vyztužená, má bavlněnou podšívku s kapsou a zapíná se na zip. Taška má černá zdobená ucha, která jsou povrchově upravená. Je naimpregnovaná proti vlhkosti, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 37 cm, šířka 33 cm, ucha - využitelná část 55 cm, dodání do 14 dnů, cena 1400, - Kč.

SPIRÁLA - tyrkys, zlatá. Ani taška, ani kabelka, ani nákupka. Tašku lze lehce složit na půl a dát do kufru, batohu - ideální na léto a cestování. Taška je zhotovená z bavlněné látky, s ručním celoplošným autorským tiskem, v kombinaci se zlatou koženkou. Má černá, kožená ucha, která jsou symetricky zdobená ražením a následně povrchově upravena. Díky tomu, že není vyztužená, působí ležérním dojmem a přizpůsobuje se na těle. Má bavlněnou podšívku s větší kapsou, která se zapíná na zip a zapíná se na přezku. Je naimpregnovaná proti vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: výška 35cm, šířka 33cm,ucha  - využitelná část 53 cm, k dodání do 14 dnů, cena 1000,- Kč. Na přání, za příplatek je možné tašku vyztužit, dát zapínání na zip.

KVĚT - přírodní, červená. Dámská taška zhotovená z potahové látky 60%bavln, 40% len), s ručním autorským tiskem, v kombinaci s červenou koženkou. Taška má přírodní, kožená ucha, která jsou symetricky zdobená ražením a následně povrchově upravena. Taška díky tomu, že není vyztužená, ale je ušita z pevnějších látek, působí ležérním dojmem a přizpůsobuje se na těle. Má bavlněnou podšívku s větší kapsou, která se zapíná na zip. Taška se zapíná na sedlářský knoflík a  je naimpregnovaná proti vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: 38cmx34cm, k dodání do 10 dnů, 1000,- Kč

LÁTKOVKA No.1. Dámská taška na nákup (tašku lze poskládat), cvičení nebo výlet. Taška je ušita z šedé bavlněné látky s autorským potiskem (ruční tisk profesionálními barvami na textil). Má přírodní kožená ucha, která jsou nalakována. Taška má bavlněnou podšívku a zapínání na patent. Látka i ucha jsou naimpregnované před vlhkostí, namočení a zašpinění. Rozměry: v.39xš.37cm, dodání do 10 dnů, 650,- Kč