••

¨¨¨značka anIN vznikla v roce 2016, v době, kdy se mi vnější svět zúžil a ten vnitřní naopak rozšířil. Když přečtete anIN pozpátku, dostanete ženské jméno, současně anIN obsahuje i další jméno mé dcery.

¨anIN pro mě znamená hravost, eleganci a ženskost. Pracuji s konceptem, že z detailu se skládá celek a kladu důraz na udržitelnost výrobku a jeho osobitost.

¨¨¨přírodu vnímám jako partnera. Z materiálu používám třísločíněnou kůži z ČR nebo ze země EU, jejiž zpracování je šetrné k přírodě. Kůži vnímám jako udržitelný materiál, o který je ale důležité pečovat. Výrobky z kůže jsou finálně ošetřeny přípravkem na bázi včelího vosku a přípravkem pro finální úpravu kožených výrobků. Přesto doporučuji výrobek jednou za čas ošetřit přípravkem na bázi včelího vosku. Kůže je přírodní materiál, který časem získává patinu, mění lehce barvu.

¨¨¨ve své tvorbě pracuji s vrstvami, razítky a ornamenty. Používám profesionální barvy na textil a kůži. Pro tisk a ražení - dřevěné, gumové razítka, kovové raznice, šablony, kelímky, náušnice, listy, květiny - cokoliv, co má strukturu a tvar. Tisk je pro mě i zákazníka svobodný - vytvářím pouze omezené edice. U tašek na zakázku již stejná nebude vytvořena. Každá taková taška je unikátní.

¨¨¨u většiny kožených výrobku užívám ruční sedlářský steh, ruční barvení a moření, ruční ražení, což je časově náročné. Něco vytvořit mi však dává smysl.

¨¨¨všechny výrobky vznikají u mě doma, v Poodří. S procesem -práce se šicím strojem- mi pomáhá moje máma, která je i můj rádce a partner ve výrobě. Moje původní profese je psychoterapie, čím dál tím víc si však uvědomuji, že vyrábět něco rukama, tvořit v přírodě, vidět při práci obsahy kapes mých dětí je to, co mi dává smysl. Moje přání se proměnilo v cíl. Je to okouzlení, je to láska k řemeslu...
¨

¨¨¨
¨¨


¨

¨¨

¨¨¨¨


¨¨¨¨

¨

¨¨

¨


¨¨

¨


¨¨¨