••

¨¨¨značka anIN vznikla v roce 2016, v době, kdy se mi vnější svět zúžil a ten vnitřní naopak rozšířil. Když přečtete anIN pozpátku, dostanete ženské jméno, současně anIN obsahuje i další jméno mé dcery.

¨anIN pro mě znamená hravost, eleganci a ženskost. Pracuji s konceptem, že z detailu se skládá celek a kladu důraz na udržitelnost výrobku a jeho osobitost.

¨¨¨přírodu vnímám jako partnera. Mé výrobky jsou vyrobeny z hovězí třísločiněné kůže. Tato kůže je zpracovávána šetrným způsobem jak k přírodě, tak i k životnímu prostředí. Nejraději mám kůže, které ještě mají nějaký certifikát – etické způsoby získávání kůže, jako je používání kůže z ekochovu. Preferuji kůže od jiných větších firem, kterým již tento materiál neslouží. Všechny kůže mají původ v EU. Snažím se minimalizovat odpad a využít co nejvíce materiálu, včetně zbytků kůže. Mým oblíbeným způsobem výroby je tzv. "upcycling", což znamená využití materiálu, který již jednou sloužil nějakému jinému účelu. Díky tomu mohu nabízet jedinečné výrobky s ohledem na životní prostředí, které jsou současně módní a udržitelné.

¨¨¨ve své tvorbě pracuji s vrstvami, razítky a ornamenty. Používám profesionální barvy na textil a kůži. Pro tisk a ražení - dřevěné, gumové razítka, kovové raznice, šablony, kelímky, náušnice, listy, květiny - cokoliv, co má strukturu a tvar. Tisk je pro mě i zákazníka svobodný - vytvářím pouze omezené edice. U tašek na zakázku již stejná nebude vytvořena. Každá taková taška je unikátní.

¨¨¨u většiny kožených výrobku užívám ruční sedlářský steh, ruční barvení a moření, ruční ražení, což je časově náročné. Něco vytvořit mi však dává smysl.

¨¨¨všechny výrobky vznikají u mě doma, v Poodří. S procesem -práce se šicím strojem- mi pomáhá moje máma, která je i můj rádce a partner ve výrobě. Moje původní profese je psychoterapie, čím dál tím víc si však uvědomuji, že vyrábět něco rukama, tvořit v přírodě, vidět při práci obsahy kapes mých dětí je to, co mi dává smysl. Moje přání se proměnilo v cíl. Je to okouzlení, je to láska k řemeslu...
¨

¨¨¨
¨¨


¨

¨¨

¨¨¨¨


¨¨¨¨

¨

¨¨

¨


¨¨

¨


¨¨¨